angielski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 16 grudnia 2010 09:58

W każdy wtorek odbywają się zajęcia kółka angielskiego. Na te zajęcia uczęszczają uczniowie klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Wykonujemy wiele ćwiczeń z książek, które zostały zakupione z przeznaczonych na ten cel środków unijnych. Oprócz tego często gramy w różne gry słowne lub scenki „ z życia wzięte”. To bardzo ciekawa forma zajęć popołudniowych, na których oprócz szerokiego zakresu naukowego zawsze jest wiele śmiechu.
Ewelina, Aneta, Edyta, Jagoda, Natalia, Marcelina

Zajęcia z angielskiego odbywały się w każdy wtorek - na lekcji 8 i 9. Na zajęciach wykonywałyśmy dużo fajnych i ciekawych ćwiczeń takich jak: gramatyka, komunikacja i słownictwo. Czasami również odgrywałyśmy scenki, których tematami było życie rodzinne lub towarzyskie. Oglądałyśmy także filmy, oczywiście w angielskiej wersji językowej. W najbliższym czasie nasza szkoła organizuje współpracę ze szkołą w Holandii. W związku z tym planowana jest wymiana i mamy nadzieję, że będziemy mogli sprawdzić nasze umiejętności komunikacyjne w Holandii.
Magda, Magda, Marcelina, Martyna, Krzysztof i Zuzanna

 

Zajęcia są prowadzone przez panią mgr Lidię Marek i bierze w nich udział 43 uczniów – do końca listopada zrealizowano 23 godziny

Poprawiony: wtorek, 21 grudnia 2010 13:24
 
Copyright 2010 edu.jaworze.pl, Powered by Joomla!